Ballina ShowBiz “Haram” kënga më e re e lansuar nga Adelina Berisha

“Haram” kënga më e re e lansuar nga Adelina Berisha

Spread the love

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, ju qëndron afër fansave me projektet e saj muzikore.

Së fundi ajo pati paralajmëruar edhe për një tjetër projekt muzikor.

Ky projekt tashmë është finalizuar dhe pak minuta më parë ajo e ka lansuar bashkë me videoklip.

Kënga mban titullin “Haram” , ndërsa për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Urban Graphics.

Adelina është shfaqur tejet atraktive në videoklip.