Home ShowBiz Hitin më të ri në versionin popullor, Nusja jonë këndohet nga Xhaferi...

Hitin më të ri në versionin popullor, Nusja jonë këndohet nga Xhaferi dhe Vlora

0

Me tekst nga vet Xhafer Ahmetaj dhe orkestrim nga Rrahman Kryeziu, çiftit tashmë i njohur ka sjellë një tjetër projekt në prag të ahengjeve familjare.

Xhaferi dhe Vlora publikojnë këngën më të re të titulluar “Nusja jonë”, një projekt që i kushtohet çifteve të reja të cilët edhe i japin fund beqarisë.

Të dy artsitët nga Prizreni sjellin këtë herë një projekt mjaft të bukur për çiftet e reja me motive dasme.

Hitin më të ri në versionin popullor mund të ndiqni në vazhdim:

Previous articleHutbe: Tërë jetën ta kemi Ramazan të Bekuar
Next articleHoxha: Është biseduar për hapjen e pikës së re kufitare, takimi i fundit i grupeve të punës është realizuar më 14 prill