Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Humbën kontaktet/ Policia nis kërkimet për dy turistët e huaj në Valbonë - Koha News
Humbën kontaktet/ Policia nis kërkimet për dy turistët e huaj në Valbonë 1

Dy turistë të huaj kanë rezultuar të humbur në zonën e Valbonës. Sipas News24, turistët janë një rus dhe një suedez, të cilët kanë humbur kontaktet nga dita e djeshme.

Menjëherë janë njoftuar forcat e policisë, të cilat kanë nisur kërkimet për gjetjen e turisteve.

Parku Kombetar i Valbones dhe Alpet shqiptare janë zona të frekuanetuara nga turistë vendas dhe të huaj.

By vull