Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ilir Shaqiri publikon këngën 'Emblema e lirisë' - Koha News
Ilir Shaqiri publikon këngën 'Emblema e lirisë' 1

“Emblema e lirisë”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe me interpretim të shkëlqyer nga artisti Ilir Shaqiri.

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i mikut të tij, tenorit Shkodran Tolaj, i cili në llogarinë e tij sociale në Facebook ka shkruar: Faleminderit për këtë kryevepër.

Ilir mik!

Të përgëzoj që mbi 4 dekada nuk u dorëzove kurr dhe i qëndrove besnik këngës patriotike! Me zërin tënd emblema e UÇK – së do jetojë ndër breza të tërë! Naim Gjoshi- maestro e mik i rrallë! Mbetesh i pakopjueshëm në çdo notë! Iu përgëzoj nga zemra për këtë projekt kaq kombëtar e artistik! Ndjehem krenar që jetoj në epokën e artit tuaj!

Premierë: “Emblema e lirisë” nga artisti i skenës Ilir Shaqiri.

 

By vull