Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
'Ilusion' thotë Flori, vjen me një mega projekt (Video) - Koha News
'Ilusion' thotë Flori, vjen me një mega projekt (Video) 1

Rep artisti i ri, Flori apo Florijan Tahiraj 22 vjeçari më preardhje nga Strellci i cili jeton dhe vepron në Zvicer, ka sjellur projektin e parë artistik të tij, po ashtu ka sjellur një freski në tregun muzikor shqiptarë.

Muzika është punuar nga producenti Çelik Lipa (The Professor), teksti nga vetë reperi ndërsa videoklipi nga SBS. Klipi është publikuar në kanalin më të madh shqiptarë ArkivaShqip, ndërsa ne ju ftojmë të shijoni atë: