Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ka ndërruar jetë Faruk Zeqiri, drejtor i gjimnazit Zef Lush Marku - Koha News
Ka ndërruar jetë Faruk Zeqiri, drejtor i gjimnazit Zef Lush Marku 1
Shkruan, Kryetari i Komunes Cair, Visar Ganiu
Me pikëllim të thellë sot mora lajmin për vdekjen e mikut tim, drejtorit të Shkollës së Mesme “Zef Lush Marku”, Faruk Zeqiri.
Faruku do të mbahet mend për punën e tij të palodhshme dhe kontributin e pamasë që dha për zhvillimin e arsimit.
Ngushëllimet më të sinqerta familjes, kolegëve, shokëve, nxënësve!
Prehu në paqe Faruk, do të na mungosh të gjithëve pa masë!

By vull