Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ka ndërruar jetë i riu nga Tetova! - Koha News
Ka ndërruar jetë i riu nga Tetova! 1

Ka ndërruar jetë 20 vjeçari nga Tetova! Mësohet se i riu ishte Arti Ademi i cili ka ndërruar jetë pas një infarkti siç raportojnë familjarët.

Lajmi është konfirmuar nga të afërt të të ndjerit në rrjetet sociale. Arti Ademi ka qenë student në Fakultetin Juridik në Universitetin e Tetovës dhe fëmijë i dy prindërve profesor universitar Valbon Ademit dhe Linda Ademit nga Tearca.

Varimi i të ndjerit do të bëhet nesër 02.03.2023 (E Enjte) pas faljes së namazit të Iqindisë . Ngushllime për familjen Ademi kurse të ndjerin Zoti e shpërbleft me xhennet.

By vull