Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!? - Koha News
Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!? 1

Pas vendimit të deputetit të Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi që të mos merr pjesë në seancën e sotme parlamentare për votimin e mosbesimit të Qeverisë në opinion po shtrohet pyetja se si do të reshtohen deputetët tjerë shqiptarë të Aleancës, Alternativës dhe Besës shkruan tokasot.com

Shqiptarët përmes postimeve në rrjetet sociale pyesin hapur deputetët e Aleancës Abdulla Saliu, Artina Qazimi, Adnan Neziri, Elmi Aziri, Ziadin Sela, Ilire Dauti, Syrija Rashidi, Halil Snopçe, ata të Alternativës Afrim Gashi, Safije Sadiki, Skender Rexhepi-Zejd dhe Hysni Ismaili si dhe deputetët e Besës Basri Bajrami dhe Fadil Zendeli se a do të ndjekin rrugën e Kastriot Rexhepit?