Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin” - Koha News
Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin” 3

“Besoj fuqishëm që do ta fitojmë Tetovën, besoj fuqishëm që do ta fitojmë edhe Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin.

Besoj fuqishëm që edhe në komunat tjera si: Likova,Saraji,Vrapçishti,Struga dhe Dollneni, do dalim në raundin e dytë”, është shprehur kreu i BESËS, Bilall Kasami.

 

Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin” 4

By vull