Thursday, July 25, 2024
spot_img

Kasami realizoi takim me ambasadorin e Kosovës, Qehaja

Kumtesë nga Komuna e Tetovës:

 

Sot, në Komunën e Tetovës pata nderin dhe kënaqësinë të mirëpres ambasadorin e Kosovës, z. Florian Qehaja.

 

Ky takim vëllazëror u zhvillua në një atmosferë të ngrohtë dhe miqësore ku diskutuam për politikën në vendin tonë dhe në rajon. Në këto kohë të rëndësishme, bashkëpunimi dhe solidariteti ndërmjet dy vendeve tona janë kyçe për një të ardhme më të mirë dhe më të ndritur. Së bashku, ne jemi më të fortë dhe më të bashkuar!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT