Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kë kap IzzY 'Bingo' (Video) - Koha News
Kë kap IzzY 'Bingo' (Video) 1

Ka pak muaj që ka lancuar videoprojektin me titull ‘Asaj’, por këngëtari tashmë i njohur IzzY nuk e ka ndërmend të ndalet sepse vjen me një tjetër super projekt të titulluar ‘Bingo’ e që këtë herë vërtetë këngëtari ka kap bingo pasiqë projekti i ri po bën namin dhe pëlqehet jashtëzakonisht shumë. E ka titulluar ‘Bingo’ dhe tekstin e ka shkruar vet ai kurse për muzikë dhe masterizim është bërë nga Nurteel derisa producent ekzekutiv është Labinot Nuraj. Për të ndjekur klipin e ri ndiqni linkun në vazhdim: