Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni - Koha News
Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni 7

Kumtesë nga Komuna e Zhelinës:

Sot, në përvjetorin e 12-të të tij, bashkë me disa ish-ushtarë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare të Batalionit të IV-t, me nderimet më të larta e dinjitetin tonë kombëtar, bëmë homazhe tek varri i ‘komandat hoxhës’ Shaban Zenuni.

Ishte dhe do të mbetet krenaria jonë e paharrueshme në memorien kombëtare.

LAVDI të gjithë dëshmorëve të kombit!

Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni 8 Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni 9 Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni 10

 

 

 

By vull