Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kujt ia dedikon hitin e fundit Rejon? - Koha News
Kujt ia dedikon hitin e fundit Rejon? 3

Erjon Hajzeri, i njohur si Rejon, është artisti shqiptar që jeton në Itali dhe prej vitesh ka nisur të këndoj në studio të ndryshme, ndërkaq depërtimin në industrinë muzikore shqiptare e bëri vetëm para një viti.

“Jepi gas” e bëri pjesë të tregut muzikor shqiptar. Tutje ai erdhi me “500”, për të mos u ndalur më në rrugën e suksesit.

Rejon, sapo i ka dhënë dritën e gjelbërt një projekti të ri muzikor të titulluar “Lojna”, që vjen me tekst të shkruar nga vetë ai, producent i këngës është Ghulo, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Kotorri”.

Kujt ia dedikon hitin e fundit Rejon? 4

“Lojna” trajton temën e dashurisë toksike dhe është një nga super projektet e kësaj vere të mbushur me hite.