Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Kujt ia dedikon projektin e fundit 'Dashnia' këngëtari Dod Kalaj? - Koha News
Kujt ia dedikon projektin e fundit 'Dashnia' këngëtari Dod Kalaj? 1

Me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, kitarë Astrit Stafai, video e realizuar nga Sëiss Production dhe produksion nga Duo Bass Records, këngëtari i njohur i muzikës live Dod Kalaj vjen me super projektin e tij të fundit të titulluar ‘Dashnia’, një këngë e mrekullueshme e finalizuar edhe me video në të cilën këngëtari shfaqet në shoqëri të një femre e cila gjithashtu i jep shije këtij projekti.