Flamur Aljiji, pjesë e serialit ‘Rampensau’

vull

Një nga talentët e rrallë që me prejardhje është nga Tetova tashmë është pjesë e serialit “Rampensau”, një serial që do të emitohet në Televizionin VOX të Gjermanisë i cilia ka shumë shukueshmëri nga Gjermanët. Një mega projekt me tematikë aksion ku aktori i njohur që jeton në Gjermani, Flamur Aljiji merr pjesë me një rolin e Policit.

Kariera e tij filmike si aktor ka nisur tash e disa vite ndërkohë që po merr pjesë në shumë projekte disa prej të cilave kanë përfunduar xhirimet kurse disa janë në xhirim e sipër ndërsa aktori po tregon veten me talentin e tij.

 

 

Next Post

VMRO-ja paralajmëron “vjeshtë të nxehtë”, vijojnë protesta dhe bllokada

Nga VMRO-DPMNE-ja njoftojnë se është e mundur që të organizojnë demonstrata, protesta, marshe si dhe bllokim të rrugëve dhe të Kuvendit për shkak të rastit “Reket”. Sekretari i përgjithshëm i VMRO-së, Igor Janushev, në një intervistë për Radion Evropën e Lirë, që do të emitohet të dielën, thotë se asnjë ide […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: