Koha News

Ke Çfarë Lexon!

KV Shkëndija shënoi fitore kundër Janta Volley (3:0), kapiteni Ilir Vela i tha lamtumirë volejbollit

1 min read
Spread the love
KV Shkëndija sot me fitoren kundër Janta Volley (3:0) mbylli kampionatin e sezonit 2020/2021 të RMV.
Kjo ndeshje njëherit ishte edhe lamtumirëse për kapitenin tonë Ilir Vela i cili i shërbeu ngjyrave kuq e zi për plotë 25 vite!
Me shpresë që sezonin e ardhshëm të bashkohemi me publikun dhe tifozët tonë

Ballistet Tetove 1992 (Official), shkruhet ne faqen zyrtare të

Verified by MonsterInsights