Ahmeti uron besimtarët musliman festën e Kurban Bajramit!

vull

“Të dashur miq,

Urime festën e Kurban Bajramit Juve dhe më të dashurve Tuaj.

Sakrifica, devotshmëria, solidariteti dhe bamirësia, simbole të kësaj dite, qofshin vlera udhërrëfyese të jetës tonë.

Sot dhe çdo ditë qofshi të bekuar!” – shprehet Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti

Next Post

Këngëtari Durim Malaj ndërpret darsmën, por çfarë ndodhi pastaj!?

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Durim Malaj pak ditë më parë ka qenë i ftuar për të kënduar në një aheng familjarë tek familja Hasanmetaj, një atmosferë e jashtëzakonshme e krijuar nga vokali dhe performanca live e tij, mirëpo e gjithë euforia erdhi në momentin që këngëtari për t’ia […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: