Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, pesë persona me urgjencë përfundojnë në spital (FOTO)

vull

Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti rrugor i cili sonte ndodhi në afërsi të fshatit Trubarevo.

Ky aksident i rëndë ka ndodhur kur një veturë ka tentuar në vija të plot të kthej në drejtim të fshatit Petrovec. Gjatë kësaj kohe ai është goditur nga një veturë tjetër.

Ekipet e ndihmës së parë në vendngjarje janë paraqitur mënjëher dhe të lënduarit i kanë transportuar në Spital.

Next Post

Deputeti: Jashtë nuk është më mirë se në Kosovë, i kam dy vëllezër në Gjermani nuk lahen me kah 1 javë

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha ka kritikuar qytetarët që po i lënë vendet e tyre të punës në Kosovë për të punuar në perëndim, teksa ka deklaruar se në shtetet perëndimore “nuk është më mirë sesa në Kosovë”. Në një intervistë në T7, Berisha është shprehur […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: