Anketa e Stratum R&D/LSDM favorite për t’i fituar zgjedhjet, lë mbrapa VMRO-në

Blerand Rexhepi

Anketa e fundit e realizuar nga kompania prestigjioze Stratum R&D Metodology ka nxjerë fitues në bllokun shqiptarë Bashkimin Demokratik për Integrim e cila lë prapa ASH dhe Alternativën. në kuadër të anketës së realizuar përmes telefonit dhe rrjeteve sociale nxjer BDI-në fituese përkundrejt partive tjera derisa në bllokun maqedonas LSDM shkon para VMRO-së.

Next Post

Fitore Ziberi gjatë takimeve me qytetarë: Do jem zë i fuqishëm i femrës dhe rinisë

Kandidatja për deputete në zonën e VI-të zgjedhore Fitore Ziberi gjatë aktiviteteve të fundit në teren në kuadër të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare ka deklaruar se si e re që i është futur politikës do të jetë një zë i fuqishëm si për femrën ashtu edhe për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: