Next Post

Forumi i Prespës për Dialog/Teuta Arifi takohet me Reeker, Palmer dhe Byrnes: Diskutohen sfidat e eurointegrimit

Nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe njëherit kryetare e komunës së Tetovës, znj. Teuta Arifi në kuadër të Forumit të Prespës për Dialog ka realizuar takim me dy diplomat të lartë amerikan, Philip Reeker – ndihmës sekretar shtetëror dhe Mattheë Palmer Zëvendësndihmës sekretar për Europë dhe Euroazi. Partneriteti me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: