Artan Grubi: Mos bini pre e lajmeve të rreme në lidhje me marrëveshjen eventuale për bashkëqeverisje dhe pozitat e BDI-së

vull

Sekretari i Përgjithshëm i Bashkimit Demokratik për integrim Artan Grubi ka kërkuar që në këto momente derisa po zhvillohen negociatat mes partive fituese LSDM dhe BDI-SË për formimin e një koalicioni të mundshëm midis tyre mos biet pre e lajmeve të rreme shkruan Tetovasot.

“Mos bini pre e lajmeve të rreme, kryesisht në Facebook dhe në disa portale, në lidhje me marrëveshjen eventuale për bashkëqeverisje dhe pozitat e BDI-së ” ka deklaruar Grubi përcjellë Tetovasot.

Sipas Grubit asgjë përveç komunikimeve partiake zyrtare nuk është e vërtetë dhe të gjitha janë spekulime. Tetovasot

Next Post

Biden e quan Erdoganin një autokrat që bashkëpunon me rusët

Kandidati demokrat për president Joe Biden, në një intervistë për The New York Times, ka kritikuar politikën me dy standarde të presidentit turk Rexhp Erdogan, duke mos ngorruar ta quaj edhe autokrat. Joe Biden, në një klip të marrë nga ajo që duket se është një episod i NYT The […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: