Buzhala: A e ka shajte nojkush keto dite Shen Halil Kastratin e jo?

KohaNews

Drejtori i Gazetës Express, mediumit me të madh shqiptar, si dhe opinionisti Berat Buzhala, ka ironizuar me një postim në Facebook.

Ai këtë postim e ka bërë pas fyerjeve, linçimit, e sharjeve që ka pasur Naim Abazi pas një deklarate që kishte bërë ndaj Halil Kastratit, drejtor i Shoqatës Humanitare ”Jetimët e Ballkanit”.

”A e ka shajte nojkush keto dite Shen Halil Kastratin e jo?”, ka shkruar Buzhala në Facebook.

Next Post

EKSKLUZIVE: Pendarovski kandidat për president i LSDM-BDI

Stevo Pendarovski do të jetë kandidati që sonte do të bëhet i ditur edhe zyrtarisht sonte në ora 20. Gazeta KOHA merr vesh se për Kryesinë e LSDM-së, ashtu edhe për BDI-në, Pendarovski është kandidati më i pranueshëm, pasi biografia e tij nuk prek asnjë çështje që tangon dy etnitetet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: