Dhjetë të plagosur, të paktën pesë viktima nga autobusi në autostradën Shkup-Tetovë

vull

Një autobus me udhëtarët u kthye në autostradën Shkup-Tetovë sot rreth orës 16:00
Siç raporton TV21 nga reporterja që është në terren, deri tani ka të paktën pesë viktima të autobusit të përmbysur, ndërsa dhjetëra të tjerë janë plagosur dhe janë sjellë në Qendrën Klinike në Shkup.

https://www.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/2460201244052741/

Next Post

Rektori i UT-së Prof. Dr. Vullnet Ameti priti në takim kampionin evropian të karatesë Doan Osmani

Rektori i Universitetit të Tetovës, Prof. Dr. Vullnet Ameti, sot në kabinetin e tij priti në takim kampionin evropian të karatesë për U21, Doan Osmanin, bashkë me dekanin e Fakultetit të Kulturës Fizike, Prof. Dr. Haki Ismaili. Me këtë rast, Rektori i Universitetit të Tetovës, Prof. Dr. Vullnet Ameti, e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: