Digjet mali mbi fshatin Kondovë (FOTO)

vull

Kondova para 2 viteve ishte e rrezikuar nga një zjarr masiv i cili përfshiu malin e fshatit por u rrezikuan edhe shtëpitë e banorëve.

Andaj ata ndjenjë frikë të madhe dhe apelojnë te organet kompentente sa me shpejtë të merren masa që të mos përhapet zjarri edhe më shumë.

Kjo fotografi është bërë para pak çastesh ku shihet se zjarri veq se ka kapluar një pjesë të madhe dhe ende nuk është shuar plotësisht.

Next Post

U dhunua nga pronari i lokalit në Porto Palermo, ky është miliarderi pjes e qeverisë së Spanjës

Dhunimi i një grupi turistësh spanjollë në Himarë ka bërë jehonë në mediat e huaja. Mediat spanjolle i kanë kushtuar shumë rëndësi incidentit, ku familja Galdón u sulmua nga pronari i restorantit ‘Panorma’ në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima. Nga kërkimet në google, rezulton se Eugenio Galdón është një biznesmen i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: