Dimitrievski shpreh ngushëllime për familjen Imeri: Do ta kujtojmë për paraqitjet fenomenale

Kohanews Admin

Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski sot shprehu ngushëllime për sportistin Ridvan Imeri nga Kumanova i cili ishte një futbollist i shquar i KF Kumanovo dhe KF Bashkimi.

Ridvan Imeri, një atlet dhe futbollist i njohur i shquar, ka vdekur në moshën 55 -vjeçare. Në fund të viteve tetëdhjetë dhe në fillim të viteve nëntëdhjetë, Ridvan Imeri ishte një futbollist i shquar i Kumanovës dhe më pas i Bashkimit.

Publiku futbollistik i Kumanovës do ta kujtojë Imerin pas paraqitjeve fenomenale në mesfushë të dy klubeve të Kumanovës.

Imeri jetoi me familjen e tij në Austri për një kohë të gjatë, ku vdiq papritur. Ngushëllime familjes!

Next Post

Letër nga Ibin Emshiu

Nga Ibin Emshiu Njoftim!!! Un jam ibin emshiu nga fshati sinican jam i tronditur nga tragjedia ne tetov edhe me shum sepse kam ndodh aty mir po per disa mediume qe nxjerin fjal tkota me vjen keq sepse ka pat disa fjal jo reale qe kan folur ne emer tem […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: