Doc.Dr. Florin Besimi: Faleminderit që na dhatë fuqinë për t’i shtyrë kufijtë e suksesit

Blerand Rexhepi

Deputeti i sapo zgjedhur i BDI-së,doc. dr. Florin Besimi, ka falënderuar qytetarë për çdo hap që kanë bërë deri te kutia e votimit, duke theksuar se kemi edhe shumë rrugë për të bërë.

Doc.Dr. Florin Besimi ka cekur se besimi i qytetarëve, është arritja më e madhe për BDI-në dhe deputetët e zgjedhur.

Ja postimi i plotë:

Falemnderit që na besuat e që po na bëni përherë e më të fortë. Kemi edhe shumë rrugë për të bërë. E ardhmja do përkushtim, një ëndërr të madhe dhe guxim që t’i shkosh deri në fund asaj. Ju na e dhatë fuqinë për t’i shtyrë më tej kufijtë e suksesit. Falemnderit për çdo hap që keni hedhur deri te kutia e zgjedhjes! Falemnderit për çdo fjalë, për çdo ndjenjë që na e keni dhuruar. Besimi juaj i vazhdueshëm është arritja më e madhe për ne!

Next Post

Dëgjojeni këtu hitin e Kley, 'Rakata' (Video)

Një këngë dhe klip me përmasa jashtëzakonisht ndërkombëtare është finalizuar nga këngëtari Kley, një projekt që tashmë ju bën konkurencë edhe hiteve botërore është shkruar nga vet Kley derisa muzika është realizuar nga BeatsbySV ndërkohë që masterizim dhe mixim të këngës është bërë nga Arleennmusic. Klipi gjithashtu ka si producent […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: