Drejtori Ahmeti priti në takim drejtorët e Spitalit Klinik të Tetovës: Do përkrahim përmirësimin e cilësisë së shërbimeve

Kohanews Admin
0 0
Read Time:26 Second
Drejtori i Fondit për sigurim shëndetësor, Faton Ahmeti sot ka pritur në takim drejtorët e Spitalit klinik të Tetovës. Bashkë kanë biseduar rreth përmirësimit të cilësisë së shërbimeve ndaj qytetarëve tanë.
Kisha kënaqësinë e posaçme, në ambientet e Fondit për Sigurim Shëndetësor, të pres në takim pune drejtorët e Spitalit Klinik të Tetovës (drejtorin mjekësor z. Amir Elezi dhe drejtorin organizativ z. Armend Fazliu).
Fondi, do të jetë pëkrahë të gjitha përpjekjeve që kanë qëllim përmirësimin e cilësisë së shërbimeve shëndetësore, në të mirë të bashkëqytetarëve tonë.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Lulzim Basha përjashton përfundimisht nga PD Sali Berishën

Sali Berisha nuk është më pjesë e Partisë Demokratike. Vendimi për përjashtimin e tij përgjithmnë nga PD është marrë nga Lulzim Basha dhe Kryesia në bledhjen që nisi pasditen e djeshme dhe përfundoi në orët e para të mëngjesit të sotëm. Siç gazetari Juxhin Mustafaraj ka mësuar, një nga vendimet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: