Next Post

Edhe një vendim i rëndë për Ali Ahmetin

Shkruan: Afrim TANALLARI Partia e Ali Ahmetit, Bashkimi Demokratik për Integrim, po I futet një faze parapërgatitore para anëtarësimit në NATO dhe BE. Një proces I komplikuar dhe delikat. Ndoshta edhe një vendim shumë I rëndë për kreun e këtij subjekti Ali Ahmetin, aman I domosdoshëm. Uroj që ideja të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: