E pazakontë: Turistja zhvishet dhe po shijon rrezet e diellit në aeroportin e Shkupit [Foto]

vull

Tashmë në sezonin veror dihet që numri i turistëve është më i madh.

Nuk janë raste të rralla kur udhëtarët detyrohen të presin më orë të tëra nëpër aeroporte për arsye të ndryshme.

 

Një turiste ka zgjedhur një mënyrë të veçante për të pritur, ajo është zhveshur dhe është shtrirë duke shijuar rrezet e diellit.

 

Indeksonline ju sjelle një fotografi ku mund ta shihni turisten në aeroportin e Shkupit se si po shijon rrezet e diellit./Indeksonline/

Next Post

Kukan: Maqedonia e Veriut mund të marrë datë për negociata në vjeshtë

Maqedonia e Veriut mund të marrë datë për negociata për anëtarësim në Bashkimin Evropian në vjeshtë, ndërsa ky skenar është më pak real për Shqipërinë, deklaroi ish-eurodeputeti Eduard Kukan, i cili kryesoi me Grupin e punës për Ballkanin Perëndimor gjatë mandatit të tij. Në një intervistë për Asociacionin sllovak për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: