Gjendet e vdekur Daniella në lumin Vardar

vull

Kërkimi i Daniela Pecevska të Shkupit përfundoi tragjikisht. Trupi i saj i pajetë u gjet në lumin Vardar, përcjell TS.

Ministria e Brendshme ka informuar për “Kurir” se trupi që është nxjerrë në orën 13:10 nga ujërat e Vardarit pranë urës hekurudhore është e Danielës që kishte humbur ditë më parë.

– Trupi që u gjet dje në ujërat e Vardarit është identifikuar, është D.P 40 vjeça. e cila u zhduk më 11.02. 2019. Autopsia është përfunduar, nuk ka gjurmë të dhunës, thonë Ministria e Brendshme.

Familja Danielës kaloi pesë ditë duke kërkuar, por dje e mësuan lajmin tragjik për vdekjen e saj.

Next Post

Kryeministri Haradinaj: Kemi pasur të drejtë më 17 shkurt 2008, të drejtë kemi edhe sot

“Sot është një ditë në të cilën ne të gjithë e ndjejmë rrugëtimin tonë deri në liri, e deri në 11 vjet shtet dhe njëkohësisht e urojmë njëri tjetrin me bindjen që e kaluara jonë na konfirmon se kemi pasur të drejtë breza e breza në përpjekjet tona për liri, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: