Gruevski: Mos hapni varrin e tjetrit, sepse do të bini vetë në të

vull

Ish-kryeministri i dënuar, azilanti Nikolla Gruevski sot përmes profilit të tij në rrjetin sociale Facebook ka dërguar urim me rastin e festës së Ngjitjes së Shën Mërisë.

 

“Sot është një ditë gëzimi. Një nga festat më të mëdha të krishterimit në Republikën e Maqedonisë, që nga viti 2007 edhe festë shtetërore. Kjo ditë le të sjellë shëndet dhe lumturi për të gjithë. Le të na kujtojë dashurinë dhe respektin ndaj prindërve. Le të na ndihmojnë që të jemi njerëz më të mirë. Bëni mirë, që t’ju kthehet e mira. Dhe, siç kanë thënë populli ynë, mos hapni varrin e tjetrit, sepse do të bini vetë në të”, shkruan mes tjerash Gruevski.

 

Next Post

Nuk është kafeja: Këto janë 5 ushqimet që iu mbajnë zgjuar

Mëngjeset e të hënës shpeshherë dinë të jenë të lodhshme. Por, nëse doni të siguroni energji në këtë periudhë të hershme të ditës, konsumoni një grusht boronica, pini një filxhan kafe, hani disa arra ose hani peshk me patate të pjekura për drekë, transmeton lajmi.net. Truri juaj më pas do […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: