Incident në emisionin e Vasko Eftov: “Nuk ka këtu shtet, Ministri i Jashtëm është shqiptar” (Video)

Kohanews Admin

Ka eskaluar debati në emisionin “Vo centar”, ndërmjet mysafirit Vllahov Micov dhe gazetarit Vasko Eftov.

Çështja se kush po e udhëheq shtetin e Maqedonisë së Veriut ka nxjerrë prej takti nacionalistin e njohur Micov.

“Nuk kemi shtet. A nuk e sheh kush na udhëheq? Kë e ke Ministër të Jashtëm?”- ka deklaruar Micov.

https://vm.tiktok.com/ZMLvcTodA/?k=1

Next Post

Këngë plot ritëm dhe shije, e sjellë Florim Gacaferi

Nuk është projekti i tij i parë por i disatë me rradhë pasiqë ka vite që ka nisur karierën muzikore e cila po i ecën shumë mbarë. Florim Gacaferi – Limi këtë herë vjen me një projekt të cilin e ka titulluar “Du me dit”, një këngë e punuar me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: