Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Jozyrtarisht, në mesin e vikkttimave është edhe një 29 vjeçare nga Tetova

1 min read
Loading...

Edhe një preson ka ndërruar jetë gjatë natës duke e çuar në 15 numrin e përgjithshëm të udhëtarëe që kanë ndruar jetë në autobusin që u rrokullis mbrëmë në afërsi të fshatit Llaskarcë.

Në mesin e tyre, jozyrtarisht është edhe 29 vjeçare nga Tetova.

Ndërkohë, dhjetëra të lënduar ende janë duke u hospitalizuar ndërsa një pjesë janë lëshuar në shtëpi.

Katër nga personat e lënduar në Spitalin ‘8 Shtatori’ dhe tre pacientë në Qendrën Urgjente në Shkup ende janë në gjendje kritike dhe të rëndë, por janë në gjendje stabile shëndetësore. /Flaka/