Kastriot Rexhepi: Nuk rreshtohem me antishqiptarët (Video)

Kohanews Admin

Përmes një video paraqitje deputeti Kastriot Rexhepi ka sqaruar të gjitha gjërat duke thënë se është shëndosh e mirë dhe se Bilall Kasami dhe të tjerët nuk duhet të shqetësohen për sigurinë e tij.

Deputeti Rexhepi theksoi se sapo të qeëtsohen dhe sqarohen gjërat do të del para mediave dhe të tregojë të gjitha.

Ai u shpreh se është në anën e shqiptarëve, në anën e BE-së dhe NATO-s.

Next Post

Mickoski përfundon në spital, Taravari braktis vendin me urgjencë

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka publikuar fotografi nga spitali. Ai shkruan se ka pasur intervenim të lehtë kirurgjik. Mickoski falënderon personelin mjekësorë ndërkaq thotë se vazhdon betejën politike. “Një ditë dinamike. Një deputeti i rrëmbyer, krim, shantazh, turp, dhe normalisht dëshira më e madhe e LSDM-BDI-së që unë të […]

Subscribe US Now