Kohë e vrenjtur dhe të reshura të shiut

vull

Moti do të jetë me re dhe me  reshje shiu, të cilat do të jenë më të bollshme në pjesën perëndimore (lokalisht mbi 20l / m2).

Në mbrëmje reshjet do të ndalen dhe vranësira do të ulen.

Temperaturat e mëngjesit do të variojnë nga nëntë deri në 14 gradë celsius dhe temperaturat ditore nga 11 deri në 19 gradë.

Të martën dhe të mërkurën, moti do të stabilizohet me rritjen e temperaturave të ditës

Next Post

Zëvendës Presidenti i senatit Francez viziton vendin

Ajo ka  planifikuar të takohet në Shkup me kryetarin e parlamentit Talat Xhaferi, përfaqësues të organeve parlamentare dhe grupeve parlamentare. Nënkryetari i Senatit të Francës, Ellen Conway-Mure, do të bëjë një vizitë zyrtare në Maqedoni sot dhe nesër. Një deklaratë nga Ambasada Franceze thotë se “vizita Conway-Moore pasqyron forcimin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: