Kohë me diell, temperaturat deri më 34 gradë

vull

Kjo pasohet nga një periudhë e motit kryesisht me diell me një ngritje graduale të temperaturës. Temperatura maksimale do të lëvizin nga 25 deri në 34 gradë, transmeton KohaNews.

Në Shkup, me diell dhe me vranësira lokale dhe me errë të lehtë. Temperatura do të lëvizë nga 16 deri në 31 gradë Celsius./KohaNews

Next Post

MALEVSKI: Nuk ka zgjedhje të parakohshme pa pajtimin e opozitës

Për ofertën e kryeministrit, Zoran Zaev për zgjedhje të parakohshme parlamentare në tetor të 2020-ës, analisti Denko Malevski vlerëson se nëse ato do të ndodhin, do të ndodhin me pajtim të pushtetit dhe opozitës. “Vlerësimi i kryeministrit është se mund të shkojmë në zgjedhje, flet se ata konsiderojnë se ata […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: