Kovaçevski dhe zyrtarisht morri postin e kryetarit të LSDM

Kohanews Admin
0 0
Read Time:42 Second

Nga sot edhe zyrtarisht e kam marrë pozitën e kryetarit të LSDM-së. Ky është një nder dhe përgjegjësi e madhe dhe angazhohem ta udhëheq partinë me ndershmëri dhe përgjegjësi. E falënderova presidentin aktual Zoran Zaev për vendimet e guximshme që mori për vendin dhe menaxhimin e suksesshëm të LSDM-së, duke i uruar shëndet dhe lumturi në jetën personale dhe profesionale. I kam premtuar se do ta ushqej socialdemokracinë, do ta mbroj fort unitetin, lirinë dhe demokracinë dhe LSDM do të mbetet shtyllë e shtetësisë.

Partia jonë ka potencialin më të mirë të stafit. Unë premtoj se do të zgjedh një lidership të mençur dhe të përgjegjshëm që do të na çojë drejt fitoreve të reja dhe do të punojë me përkushtim në interes të të gjithë qytetarëve. Nga nesër do të filloj me aktivitetet e para partiake dhe riorganizimin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Besir Ismaili & Ahengu Band sjellin hitin “Ma e mira” (Video)

Një hit mjaft ritmik dhe me një tekst që përshkruan gjendjen aktuale e sjellë këngëtari i njohur Besir Ismaili bashkë me Ahengu Band. Një këngë e punuar nga Ardian Kastrati, X-Creative e sjellë pikërisht këngëtari Besir Ismaili i cili tashmë është bë shumë i njohur dhe i kërkuar. Dëgjoni në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: