“Kur Menduh Thaçi dyertë e Gruevski i ka hapur “me shqelma”!

vull

FOTO | Gruevski në kohën kur ishte shërbëtor shumë i mirë i Lupçes!

Thonë ata që e njohin atë kohë! Në atë kohë Arbër Xhaferi kishte shumë afërsi me

Lupçen dhe në krah të Arbërit  atë autoritet e kishte edhe lideri i PDSH-së z.Menduh Thaçi!

Por thonë që ky,Gruevski aso kohe ishte ministër i ekonomisë ose i financave dhe në  një rast, kur Menduh Thaçi shkon në atë

ministri ku ka punuar Gruevski dyert ja ka hapur me shqelma,

pikërisht kur ka qenë nevoja e projketeve shqiptare!

Menduh Thaçi rastisë ca shqiptarë që kanë pritur tek dera!

-Hë, çka pritni, thuhet se ju ka thënë Thaçi!Po presim që të krymë një projekt dhe nuk na pranojnë!

Atëherë, thonë ata që kanë qenë aty, Mendu Thaçi ju ka hy dyerve të ministrisë me shqelma!

Gruevski, Thaçit në kohë të Lupçes ja ka pas frikën shumë!

Next Post

Arbesa Gashi e nis mbarë, publikon projektin ‘Kiss’ (Video)

Këngëtarja e re e skenës muzikore dhe një nga vokalet më të mira e premtuese Arbesa Gashi ka publikuar projektin e saj të parë professional në duet me Blerim Gashin njëherit axha i saj. Kënga titullohet ‘Kiss’ dhe ka një ritëm shumë verorë e që nga dalja e parë është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: