LAJMI I FUNDIT/ Rrokulliset një autobus që transportonte nxënës

KohaNews

Para gjysëm ore në rrugën e vjetër Vasilevë – Piperevë është rrokullisur një autobus që ka transportuar nxënës.

Por që të iket nga ndonjë tragjedi shumë e madhe për fat të mirë autobusi ka qenë i zbrazur dhe në të ka qenë vetëm shoferi i autobusit i cili ka kaluar me lëndime të lehta.

Nga policia theksojnë se ditën e nesërme do japin informacione shtesë ndërsa në vendngjarje gjenden ekipet e zjarrfikësve.

Next Post

Qeveria konfirmon: Ylber Sela drejtor i Agjencisë për përdorimin e gjuhëve

Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë Muhamet Hoxha sot në takimin e rregullt me gazetarë konfirmoi se dr. Ylebr Sela është emëruar drejtor i Agjencisë për përdorimin e gjuhëve. “Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, në mbledhje e fundit e emëroi dr Ylber Selën drejtor të Agjencionit për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: