Mediet e rajonit: E dhimbshme kur sheh një njeri i moshës tënde ndërron jetë

vull

Mediet e rajonit kanë raportuar për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në autostradën Tetovë- Shkup dhe deri më tani jetën ka humbur 15 persona.
“Është shumë e dhimbshme të shohësh se si një njeri nga mosha juaj po i thotë lamtumirë kësaj bote, duke kërkuar ndihmë,” shkruan Telegraph.rs.

Në rrugën Shkup-Tetovë, tek vendi Kalldërma u rokullu një autobus me 51 udhëtarë prej të cilëve 14 persona humbën jetë. Emrat e personave të vdekur ende nuk janë bërë publike për opinionin shkruan Veçernje List.

Next Post

Rektori i UT-së,Vullnet Ameti: Solidarizohemi me familjarët që humbën të afërmit e tyre

Rektori Prof. Dr. Vullnet Ameti Në momente kaq të vështira, kaq tragjike për të gjithë ne, nuk gjej dot fjalët e duhura për të shprehur dhimbjen e madhe pas aksidentit të djeshëm, ku humbën jetën mbi 10 qytetarë dhe disa të tjerë u lënduan. Në emër të Universitetit të Tetovës, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: