Thu. Feb 20th, 2020

Menduh Thaçi vizitoi fshatin Kallnik ku u prit nga struktura e PDSH-së. Banorët patën rastin të shtrojnë pyetjet dhe idetë.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com