Mexhiti: Respekt masksimal për të gjithë veteranët e arsimit shqip

Kohanews Admin

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti ka uruar Ditën e Mësuesit duke shprehur shumë respekt për të gjithë kontribuesit.

Më poshtë e keni statusin e plotë të Mexhitit.

Të dashur mësimdhënës dhe shumë të respektuar veteranë të arsimit shqip, veprimtaria dhe kontributi juaj ndër gjenerata na bën të ndjehemi mirënjohës dhe krenarë gjithmonë.

Andaj, ju uroj nga zemra 7 Marsin – Ditën e Mësuesit!

Next Post

Shërbimi dimëror i Qytetit të Shkupit ndërhyri duke hedhur 450 tonë kripë

Gjatë natës së kaluar dhe mëngjesin e sotëm, ekipet e Shërbimit dimëror të Qytetit të Shkupit punuan aktivisht në pastrimin e borës nga rrugët dhe bulevardet e qytetit, si dhe trotuaret, në të gjitha pikat kritike dhe qasjet në objektet vitale. Saktësisht në ora 1 pas mesnate me të gjitha […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: