Mirënjohja e qytetarëve ndaj punës së Kryetarit Dehari nuk ka të ndalur

Kohanews Admin

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ka ritheksuar se mirënjohja qytetare kurrë nuk mungon, për projektet e komunës të cilat janë në dobit për mirëqenien e qytetarëve.

Me Ju dhe për Ju në Shitovë, Leshnicë dhe gjithandej! Ju duam me punë, ka shkruar kryetari Dehari.

Postimi i plotë:

…dhe sot e mbyll ditën me dy mesazhe inkurajuese.
Bashkëqytetarë tanë që shprehin mirënjohje për realizimin e projekteve të komunës në fshatin Shitovë dhe Leshnicë!

Me Ju dhe për Ju në Shitovë, Leshnicë dhe gjithandej!
Ju duam me punë.

Next Post

Grubi: Sela bën mirë të kandidoj për Strugën, do pësoj përsëri fijasko

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi i ka bërë ftesë kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela që të kandidoj për qytetin e Strugës. Grubi ka rikujtuar qytetarët se Sela para katër vitesh u pensionua nga Merko duke përjetuar fiaskon më të […]

Subscribe US Now