Ndërron jetë në moshë të re hoxha nga Shkupi, Sami Bislimi

vull

Në moshën 39 vjeçare ka ndërruar jetë Hoxha i nderuar Sali ef. Bislimi nga f. Sveta Petkë – Shkup, njëherit Referent përgjegjës për çështjen e Vakfit, pranë Muftinisë së Shkupit.

Allahu e mëshiroftë kolegun tonë Sali ef. Bislimi. Ndërsa Familjes se ngushte dhe me gjere, Muftinise se Bashkësisë Fetare Islame – Shkup si dhe Muftiut te saj Qenan ef Ismailit, ia dhashtë sabrin.

Next Post

PUBLIKOHET VIDEO DHE AUDIO E MOMENTIT KUR BOKI 13 DHE KIÇEEC MARRIN PARA NGA ORCE KAMÇEV

Media Italian, “La Verita” ka publikuar një video nga moment kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një valigje të plotë me para dalin nga shtëpia e biznesmenit Orce Kamçev, transmeton SHENJA. “La Verita”, mëngjesin e sotëm ka publikuar videon në të cilën shihet numërimi i parave dhe më pas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: