Nefi Useini dhe vëllai i tij janë në arrati, policia po i kërkon ata

vull

Gjykata Themelore në Ohër pranoi propozimin e Prokurorisë dhe urdhëroi ndalimin e biznesmenit dhe këshilltarit në Komunën e Ohrit, Nefi Useini dhe vëllain e tij për rrahjen në Ohër.

Të dyve u është përcaktuar paraburgim tetë ditorë, por tani për tani janë të pakapshëm dhe policia është vënë në ndjekje të tyre.

Next Post

SË SHPEJTI DO TË THEMELOHET LIGA MBARËSHQIPTARE E BASKETBOLLIT

Basketbolli shqiptar së shpejti do të ketë ligën mbarëkombëtare. Për këtë gjë, sot Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur në takim krerët e Federatës së Basketbollit të Kosovës, të kryesuar nga Arben Fetahu. Në këtë takim koordinues u diskutua për marrëveshjen që pritet të nënshkruhet mes […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: