Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Nesër dhe pasnesër ditë zie në Maqedoninë e Veriut

1 min read
Loading...

Qeveria në Maqedoni në mbledhjen e sontme të jashtëzakonshme ka sjellë vendim që 14 dhe 15 shkurti të shpallen ditë zie, për shkak të aksidentit tragjik që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup-Gostivar, në afërsi të fshatit Llaskarcë.

Ndërkohë po raportohet se numri i viktimave është rritur dhe tani ka arritur në 14 persona.