Nga sot, Parkingu në Tetovë do të punojë me orar të reduktuar

Blerand Rexhepi

Ndërmarja për Parking e komunës së Tetovës dje ka dalë me njoftim lidhur me orarin e ri me reduktime të punës për shkak të situatës së krijuar nga Pandemia Covid 19 dhe se nga dita e nesërme e martë 14 prill, parkingu në qytetin e Tetovës do të punojë me orarin si në vazhdim:

“Të nderuar qytetarë. Ju njoftojmë se prej nesër 14.04.2020 (e martë), për shkak të situatës me pandeminë e COVID19, NP “Parkingu i qytetit” -Tetovë do të punojë me orar të reduktuar : 08:00 – 15:00! Ju faleminderit per mirëkuptimin”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga kjo ndërmarje.

Next Post

AMBASADA E SHBA-SË ME DONACION TË PAJISJEVE MBROJTËSE MJEKËSORE U KYÇËN NË LUFTËN KUNDËR COVID 19

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në rolin e Koordinuesit Kombëtar për shpërndarje të ndihmës së huaj në vend dhe Ministri për Shëndetësi, Venko Filipçe, sot, në prezencë të Ambasadores së SHBA-së në vend, Kate Marie Byrnes, e pranuan donacionin e SHBA-së i cili përbëhet prej pajisjeve mbrojtëse […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: