Nxënësit e Haraçinës do e fillojnë vitin shkollor në ambiente të renovuara

Kohanews Admin

Nxënësit e Haraçinës këtë vit shkollor do të fillojnë në ambiente të renovuara të shkollës fillore Gjergj Kastrioti Skenderbeu, kështu duket nga pamjet të cilat janë siguruar pas intervenimit të komunës për të bërë ambiente më të përshtatshme për mësim për të gjithë nxënësit dhe personelin arsimor.

Gjendja në të cilën ka qenë kjo shkollë vite me rradhë mund të shihet edhe nëpër foto, por falë intervenimit të komunës e njejta po merr pamje më të mirë dhe sjellë ambiente të mrekullueshme për nxënësit.

Në vazhdim ju sjellim pamje nga fillimi i renovimit të shkollës me një pamje që do jetë befasi edhe për nxënësit.

Next Post

Plasin skenarët post-gusht, Berisha arrestohet në shtator, pasohet nga Meta, priten trazira që do sjellin qeveri teknike me kryeministre grua, SHBA heq vizat me Shqipërinë dhe BE hap negociatat në dhjetor

Vjeshta pritet të sjellë zhvillime shumë të bujshme në vend. Amerikanët kanë dhënë sinjale se nuk ka më pandëshkueshmëri, por duket se është shumë e afërt dita kur do të nisin arrestimet në nivele politike. Gazeta “Sot” ka siguruar një mesazh konfidencial në gjuhën angleze, i cili ditët e fundit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: