Për mosmbajtjen e maskës regjistrohen 511 shkelje

vull

Ministria e Punëve të Brendshme informoi se gjatë 24 orët e fundit (11/12.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut ka regjistruar 511 shkelje për mosmbajtjen e maskës për mbrojtje nga virusi korona.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga Covid-19.

Next Post

Sela dhe Gashi: Po në takim me Ahmetin, por me një datë tjetër

Kumtesa e plotë: I nderuari Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, Pas ftesës së pranuar nga ju për një takim të Tryezës së Partive Parlamentare Shqiptare, dëshirojmë t’ju përgjigjemi se koalicioni Aleanca për Shqiptarët & Alternativa parimisht është dakord për një takim të tillë. Ne mendojmë se mekanizmi politik i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: