Policia rrugore në Shkup dhe Tetovë do të pajiset me kamera trupore

vull

Përmes instalimit të kamerave në pajisjet e zyrtarëve policore Ministria për Punë të Brendshme do t’i luftoj parregullsitë në trafik dhe njëkohësisht do të minimizoj ndikimin e faktorit njeri. Ministri për Punë të Brendshme, Oliver Spasovski theksoi se vetëm kur të mos ketë ndikim nga faktori njeri, atëherë do të ketë rezultate më të mira, nuk do të ketë selektim dhe do të kemi transparencë më të mirë.

Next Post

Memphis Depay arriti një marrëveshje me Barcelonën!

Lyon është i vetëdijshëm se ai do të jetë pa Memphis Depay, kështu që ai dëshiron ta shesë atë këtë verë për të fituar para nga transferimi i tij. Hollandezi është një nga dëshirat e para të trajnerit të ri të Barcelonës, Ronald Koeman, dhe duket se lojtari ofensiv është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: